Poprzedni tekst delikatnie zasygnalizował, że satelitarny monitoring doskonale sprawdzi się w przypadku firm kurierskich. Rzeczywiście tak jest. Zdecydowana większość z nich decyduje się inwestować w te systemy i jest to podyktowane różnymi względami. Na plan pierwszy wysuwa się potrzeba stałego nadzoru nad pracą kurierów – ich sprawność oraz rzetelność w wykonywaniu zadań przekłada się bezpośrednio na zaufanie do marki oraz stopień zainteresowania usługami. Kurier z zestawem przesyłek w samochodzie powinien jak najszybciej dostarczyć je na miejsce. Typowy czas realizacji zlecenia u dobrego kuriera nie przekracza 24 godzin, ale czasami trzeba tego dokonać jeszcze szybciej.

 

Pracownicy centrali mają dzięki systemom monitorowania szansę na bieżąco podglądać działania każdej jednostki. Dane o aktualnym położeniu aut są na bieżąco nanoszone na mapę, co oznacza, że praktycznie każdy ruch kuriera jest śledzony. To ekonomicznie ważne, aby poruszał się on tylko tam, gdzie wymaga tego jego praca. Zużycie paliwa należy wszakże do kosztów firmy i nie ma powodów, aby wydawać na benzynę więcej aniżeli to konieczne. Oprócz tego przełożeni wiedzą, czy kurier dociera tam, gdzie powinien – znają również dokładną godzinę dostarczenia przesyłek.

Remonty Gorzów Wielkopolski sprawdź co Cię czeka na drodze

 

Stosując nowoczesny i sprawnie działający monitoring GPS każda firma kurierska może znacząco poprawić jakość swojego działania. Kurierzy mający świadomość tego, że ich poczynania są kontrolowane będą pracować sumiennie, zwiększając dochody przedsiębiorstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *